Plakaty reklamowe – zwróć uwagę potencjalnych klientów

Plakaty reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form promocji firmy. Widoczne dla przechodniów i zmotoryzowanych skutecznie przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Postery wykorzystywane są nie tylko w celu promowania usług czy produktów, ale także wydarzeń i imprez masowych oraz kampaniach społecznościowych. Format, faktura i cały projekt plakatu reklamowego uzależniony jest od tego, jakie zadanie ma spełniać.

Firma LuckyPrint oferuje wykonanie plakatów reklamowych w różnych rozmiarach i wykończeniu papieru.

Wykonujemy plakaty reklamowe w następujących rozmiarach:

  •  A3 (297x420 mm);

  • A2 (420x594 mm);

  • A1 (594x840 mm);

  • B3 (335x480 mm);

  • B2 (480x680 mm);

  • B1 (680x980 mm).

Oprócz tego realizujemy zamówione postery na papierze o gramaturze 130 lub 170 g w macie lub błysku. Nasza oferta obejmuje też wykonanie plakatów na papierze kreda błysk 250 g. 

Druku dokonujemy w kolorze jednostronnym 4/0 CMYK, realizując gotowe projekty graficzne Klientów bądź wykonując je od podstaw. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jak powinien wyglądać plakat reklamowy?

Jak już zostało wspomniane, plakaty reklamowe wykorzystywane są do różnych celów. Jednak bez względu na to, jaki on jest, jego projekt powinien mieć określony wygląd, który zwróci uwagę przechodniów i zapadnie im w pamięć. Najważniejszym zadaniem posterów jest przyciągnięcie wzroku i wyróżnienie, a także wywołanie skojarzeń z konkretną marką lub firmą – dzięki temu informacje na nim zawarte zostaną zapamiętane.

Kolejnym niezwykle ważnym elementem plakatu reklamowego jest umieszczenie na nim chwytliwego hasła, które zaintryguje potencjalnych klientów i zachęci do skorzystania z usług lub oferty, bądź wzięcia udziału w konkretnym wydarzeniu. Na posterze nie może też zabraknąć najważniejszych informacji na temat tego, co jest reklamowane.

W przypadku wydarzenia czy imprezy muszą zostać zawarte informacje, kiedy i gdzie się odbędą. W projekcie plakatu reklamowego warto uwzględnić dane kontaktowe do organizatora i adres strony internetowej, na której znajdą się szczegółowe informacje.

Wydruk plakatów w LuckyPrint

W LuckyPrint zajmujemy się wydrukiem różnego rodzaju plakatów, które spełniają nie tylko funkcję reklamową, ale także dekoracyjną. Wiele osób w ten sposób ozdabia swoje ściany, zlecając druk ulubionego zdjęcia, motywu czy obrazu w jednym z wyżej wymienionych formatów.

Plakat oprawiony w antyramę to ciekawy i nowoczesny sposób dekoracji mieszkań, a nawet biur. Wykonujemy gotowe projekty plakatów bądź tworzymy je od podstaw – serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.